Fenerbahçe cephesinden yakından takip ettiğim için biraz konuya hakim Beşiktaş'ın rakamları ile ilgili tablolar ile ilgili bilgim yok ama baz alınan raporlar akşener'in yani şirketlerin Grup şirketlerinin borsaya gönderdi finansal raporlar olarak Boz Olmuyor buradaki rakamlar üzerinden lisans denetleme ve yaptırım uygulayacak sa yaptırım uyguluyor anlayabilirim sadece Beşiktaş'ın sorunu olmadığını düşünüyorum berberde bunda da haklı olduğumu biliyorum en iyi Bugün

Beşiktaş'ın sadece gündeme Geldiğinde çok anlamış değilim Açıkçası bu genel bir değerlendirme olması gerekirken sadece Beşiktaş'ı bu şekilde masaya yatırmak çok etik bir davranış değil diye düşünüyor Ben Beşiktaş koruma adına falan söyle bunu sakın lütfen yanlış anlaşılmasın şimdi bütün kliplerini aç

durumu incelemede hangi neyi neyi yapamayacağı açıklanır ama içinden arasından bir Beşiktaş'ı çekip de 5 yaşındadır Bu Böyledir bir şans bir olarak bütçesi nedeniyle transfer yasağı koyuyoruz demek ani federasyon bu konuda bence yanlış yapıyor diye düşünüyorum doğru bir karar vermiş olabilir ama yanlış anlama diye düşünüyorum Peki senin kaynanan Çok teşekkür ederiz yayınımıza katıldığınız için Sağ olunuz teşekkür ederim İyi yayınlar diliyorum sana göre