alıyorsun Ama kullanmıyorsun Bu da bir tercih ama Gençlerbirliği den dolayı olabilir yani Yani şeyi kardiyo oynat Mustafa gelecek Baktığı zaman ofansif Ozan yapacağını Usta bozan yapması daha mantıklı Evet evet hangi bu kadar güzel bir arada Kadıköy'de uzun süredir Fenerbahçe taraftarının hasretini çektiği bir şey yani biraz zaman zaman takım iyi performans sergiledi ama bugün Kadıköy'de bu maçı izleme şansına sahip

Fenerbahçeliler için şunu rahatlıkla söyleyebilirim gözlerinin pası silindi Muazzam goller yani Vedat'ın 2 golü Sergen'in golü Sembolün estetiği yere vurması bilerek bulması ekranlardaki görüntüde istanbulspor'a da Vedat muriç de atmıştı 40 lık galibiyet hemen birkaç gün Sonrasında da 5 gollü bir galibiyet Fenerbahçe taraftarı Sivas maçı öncesi Özgüven sahibi herhalde Takımlarını beğenmezler işler biraz kötü gittiği zaman

daha doğru sonuçlar kötü gittiği zaman döner konuşmaya başlanır o gönderilir teknik direktör gönderdiği futbolcular yani söylüyorum sana bence Bir gol attı Pazar yeri Daha farklı oluyor tweet atmış ilk ilk yarı ilk yarıyı rakamlar ceza sahasına girdi 27 Fenerbahçe 22 Gençlerbirliği gr lik ortalaması en fazla en fazla 5 dakika dakikada ortalaması 17 17'dir Ben de seyredenleri de keyifler en çok çok ben de karşılaşmıştır Bunlar