Fenerbahçe'nin ihtiyacı vardı çünkü son 2 haftadır kazanamıyor Doo ve bu maçı kazanması lazım da şimdi biraz daha özgüvenli olacak o yüzden Evet takım bu gece ama önemli olan fazlasını atmak 5 tane gol attı yani maçın favorisi Fenerbahçe maçı kazandı Onun için oyuncuların bu performansını tebrik etmek lazım Hadi daha iyi oynayabilir mi Fenerbahçe daha söyle koyabilir be daha çok bulabilirim E tabii ki olurdu onlar

var Rodriguez mesela birkaç pozisyonu harcadı ama en son attığı gol attı ama ben her zaman söylüyorum Ferdi gerçekten çok yetenekli bir olacağı bu ligde özel İnşallah oylandı bitirdim de oynuyor ama olabilir öyle bir oyuncu Yani o da çok mantıklı bir şey bence Ferdi için hem oyuncu hem bunu yapmaz yapmazlarsa hem 6'ya koşu yapıyor hem sofra çok iyi çok yüksek bence bundan sonra Fenerbahçe takımında Ferdi forma

şansı bulur diye düşünüyorum yani şampiyonluğa oynayan bir takımda da Butik genç bir oyuncu anlatabilirsin Defansa Sadık da Serdar oraya gençler bilir savunması için zorlayamaz Onlara ama çok kötü görüntü vermediler Serdar sakatım çıkana kadar çok kötü görüntü var mı eder İkisi de yi oynat zaten değişik dillerde belki Hoca şoförlerden biri olabilir miydi olabilirdi belki dinlendirmek istedim ya memnun değil zaten