maçta kaç galibiyeti var 750 özellikle Başakşehir'in Galatasaray'ın Beşiktaş'ın Trabzon Avrupa'da gruplarda yani yarıştığı bir dönemde 7 tane galibiyet Az önce Serkan hatırlıyor musun burada Konuştuğumuz da hep Dile getirmek istedim rekabet rekabet olsun derken Fenerbahçe'deki farklı oyuncularla farklı oyunlar Ada evrilebilir de Evet hep söylüyorum bugün çok iyi galibiyet Fenerbahçe tebrik etmek gerekir Ama Fenerbahçe

Eğer daha önce bunu doğru bir şekilde sağlayıp bazı oyuncularla farklı oyunlarda demeseydi Ersun Yanal Yani şu anda galibiyet sayısında farklı farklı olabilir olacağız. stoperli yapılabilirdi Mustafa'yı tekrar oraya alabiliyor.evet Özellikle ama kitleniyor oyun öne taşımıyor Yani onunla beraberdik zaten Yani program başında da zaten onu orada kalsaydı dediğiniz gibi ol cümlemizin devam etseydi diyor ben mi yanlış derken

futbolda 3 puan Fenerbahçe'nin tutan kuyu gösteriyor maçın bitimiyle beraber sarı kartını hakem Ali şansalan ve 3 puan Fenerbahçe'nin oluyor sayın seyirciler Fenerbahçe Böylelikle puanını 25'e yükseltiyor maç fazlası ve haber Ajda birlikte Başakşehir geçiyor ve Süper Lig'de ikincilik koltuğuna oturuyor Sivasspor Demir Grup Sivasspor un 27 puanı var sayın seyirciler yarın 15'te btc Türk Yeni Malatyaspor ile